دوره آمادگي آزمون PMP در شش جلسه برگزار مي شود و در طول اين مدت شرکت کنندگان فقط و فقط بر آمادگي خود جهت حضور در آزمون PMP متمرکز مي گردند. به عبارت ديگر شرکت کنندگان در طول مدت اُردو بايد به طور موقّت از تمامي دغدغه هاي شغلي و حرفه اي خود منفک گرديده و تمامي زمان خود را صرف شرکت در کلاس هاي آموزشي و آزمون هاي آزمايشي نمايند. آموزش حضوري شامل 48 ساعت کلاس حضوري مي باشد که در قالب مرور فشرده مديريت پروژه و نکته و تست آزمون PMP ارائه مي گردد.


در هر جلسه يک حوزه دانشي به طور کامل آموزش داده مي شود و در همان روز، آزمون آزمايشي از تست هاي بانک آزمون هاي PMP همان حوزه هاي دانشي برگزار مي گردد. پس از برگزاري آزمون، حل مشارکتي تست ها و رفع اشکال آن حوزه ها به عنوان يکي از اصلي ترين بخش هاي آموزشي اُردو انجام مي شود تا افراد در همان روز به اشکالات خود پي برده و به رفع اشکال بپردازند. پس از آموزش و تمرين تست هاي حوزه هاي دانشي (5 جلسه)، در آخرين جلسه (جلسه ششم) تست جامع شبيه سازي آزمون PMP به همراه رفع اشکال انجام مي پذيرد.


در طول 3 هفته پس از کلاس حضوري و بر اساس برنامه مطالعاتي ارائه شده، 10 آزمون آنلاين طبقه بندي شده (در سطح دشوار و با ساختاري مشابه آزمون PMP) براي شرکت کنندگان فعال مي شود تا افراد مهارت هاي تست زني و دانش خود را در معرض ارزيابي نهايي قرار دهند. از مهمترين نقاط قوت خدمات آزمون هاي آنلاين مرکز، گزارش هاي جامع و مستندي است که در پايان هر آزمون براي شرکت کنندگان ارسال مي گردد. اين گزارش حاوي کليه سوالات آزمون، همراه با ذکر پاسخ داوطلب و پاسخ صحيح هر تست مي باشد. همچنين بلافاصله پس از هر آزمون، داوطلبين مي توانند از طريق سامانه آزمون نسبت به بررسي پاسخ تشريحي هر تست اقدام نموده و نقاط قوت و ضعف خود را بررسي نمايند.

 

مزاياي کليدي دوره آمادگي آزمون PMP: 

1- تدوين برنامه مطالعاتي و تست زني 
2- ارائه بسته آموزشي کامل ( جزوه ، نرم افزار شبيه سازي آزمون ريتا، کتاب ريتا،کتاب پم باک) 
3- برگزاري دوره آمادگي آزمون PMP در 6 روز کامل (48 ساعت) 
4- 10 آزمون آنلاين (غير حضوري) PMP در قالب خودآزمايي حوزه هاي فرآيندي 
5- برگزاري 4 آزمون آنلاين شبيه سازي جامع PMP 
6- برگزاري 1 آزمون نهايي جامع PMP (جهت سنجش توانمندي شرکت در آزمون)
7- مميزي، مشاوره تکميل مدارک و کسب مجوز آزمون 
8- تسهيل در عضويت در موسسه ®PMI و ثبت نام در آزمون (هزينه هاي اين بخش مستقل از شهريه دوره مي باشد.) 
9- همراهي آنلاين و تلفني مشاور تا روز آزمون (ارائه خدمات مشاوره اي و هدايتي) 

 

علی فروزش، مدرس و مشاور در حوزه مديريت پروژه سازماني مي باشد.او جزء 70 نفر ارزياب و مشاور رسمي مدل OPM3 انجمن مديريت پروژه آمريکا در جهان مي باشد .او بيش از 12 سال سابقه کار در حوزه مديريت پروژه سازماني دارد و بيش از 7 سال است که بطور حرفه اي مشغول آموزش و مشاوره در اين حوزه مي باشد.علي فروزش داراي مدارک حرفه اي از جمله مشاوره و ارزيابي مدل بلوغ مديريت پروژه سازماني (PMI-OPM3cc)،مديريت حرفه اي پورتفوليو (PMI-PfMP)، مديريت پروژه حرفه اي (PMI-PMP)،مديريت پروژه چابک (PMI-ACP)،،مدرک مديريت سبد پروژه(Portfolio Manager) از شرکت IBM،مدرک حرفه اي در تحليل کسب و کار (PMI-PBA) می باشد

مي باشد، او بيش از 20 مقاله در کنفرانس هاي داخلي و خارجي ارائه نموده و تا کنون دو کتاب در حوزه مديريت پروژه سازماني منتشر کرده است.او به عنوان اولين و تنها ايراني موفق به برگزاري وب کنفرانس به زبان فارسي و انگليسي در کميته مديريت پروژه سازماني PMI CoP شده است.از ديگر فعاليتهاي آموزشي و علمي او مي توان به *تربيت بيش از 180 مدير حرفه اي پروژه (PMP) *تربيت بيش از 8 مدير حرفه اي طرح و برنامه (PgMP) *تربيت بيش از 2 مدير حرفه اي پورتفولیو (PfMP) و برگزاري بيش از 200 دوره آموزشي مديريت پروژه سازماني اشاره نمود.

جهت اطلاعات بیشتر به سایت رسمی علی فروزش مراجعه نمایید.